Kdo jsem


Jmenuji se Magda Zavřelová. Vystudovala jsem Optometrii na lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně.

Mým bydlištěm jsou Ivančice – město na Jižní Moravě cca 30 km od Brna.

EFT jsem se naučila- na rozdíl od drtivé většiny těch, kdo ho v naší zemi provozují- přímo od zdroje nejpovolanějšího, autora této metody, pana inženýra Garyho Craiga. Poté, co jsem celou jeho obsáhlou práci přeložila původně pro svoji soukromou potřebu, jsem se s ním spojila a dohodla se s ním, že jeho učení zpřístupním i běžnému českému čtenáři.

S jeho svolením tak tedy činím, abyste se vy všichni, které EFT zajímá, mohli dozvědět alespoň to, co pan Craig nazývá „sekcí pro každého“. U nás se tyto informace zatím nabízely pouze jako součást profesionálních rekvalifikačních kurzů v ceně desítek tisíc pro ty, kteří se chtějí sami stát terapeuty.

Vidím v tom určitý odklon od toho, co zamýšlel pan Craig, a to je i důvodem, proč se dávám do díla a pokusím se jeho poslání naplňovat z lásky k EFT co nejdůsledněji.

Původní pravidla ing.Craiga – především práce na konkrétních, často velmi dávných nepříjemných zážitcích – jsem vtělila společně s mými zkušenostmi s EFT do nového původního systému, díky němuž se dokonale řeší problém většiny začínajících zájemců o EFT Klepání „Ale já nevím, co mám říkat!“.

Tento systém práce jsem nazvala EFTransfromace, protože Vám nedovolí „klouzat po povrchu“, nebo nechat některé části svého starého Příběhu nedoléčené. Obsahuje zcela jednoduché kroky, kterých stačí se držet, a máte zajištěné významné Aha momenty a s nimi související kongnitivní posuny, o které jde při jakékoliv formě terapie především.

Jde o hloubkové, transformativní využívání EFT a změny, které dokáže navodit, jsou schopny citelně „hrábnout do základů“ jakéhokoliv problému. Jde o metodu, jak s EFT pracovat svépomocně, resp.např. s kamarádem nebo partnerem, který ovšem nemusí být s EFT vůbec obeznámen.

Není to přesto metoda pro každého. Bude chtít hodně vašeho soustředění. Bude chtít hodně vaší odvahy kousnout do několika kyselých jablek (kruté, bolestné zážitky), která možná ještě pořád zabírají místo ve vašem osobním vnitřním skladu životních Přesvědčení. Bude vás někdy naplňovat pocitem, že je toho všeho na vás „prostě moc“.

Ale v ebooku EFTransformace je na každou těžkou chvíli, kdy docházejí síly, popsaný postup, a nepřekvapí, že to zase bude EFT, protože víte co? Já zatím popravdě nějaký lepší lék na jakýkoliv problém nenašla : D

Krásný den, Vaše Magda