E-BOOK „EFT Svépomocí, aneb I Vaše Prsty Mohou Uzdravovat“


Právě pro vás dopisuji knihu, v níž bude přehledně sdruženo vše, co je pro člověka, který s EFT začíná nebo chce začít, zásadní a na co je třeba si už od začátku dávat pozor.

Nečekejte zbytečně natahované „nic“, jak bývá na toto téma často zvykem, kdy mnozí květnatě rozepisují to, co si dnes už každý může stáhnout odkudkoliv – Základní návod na kolečko Klepání.

V mém ebooku najdete detailní návod, jak postupovat hloubkově, co je to Deska a Nohy Stolu, odkud se berou naše životní přesvědčení a „pravdy“, i jak trvale vyklučit to, co se vám v životě prostě „nehodí“. Proč a kdy ještě uplatnit Obecný přístup, a kdy už se bez Konkrétního přístupu nejen nehnete dále, ale dokonce si můžete i nechtěně „zasolit“.

Nejdůležitější je, že ovládnete s jeho pomocí Techniku Vyprávění Příběhu, nejzásadnější a nejdůslednější postup, který se v EFT využívá. Pan G.Craig dokonce sám na svých webových stránkách zdůrazňuje, že terapeuti, kteří nepoužívají takto hloubkovou práci, se od „správného, originálního EFT“ odchýlili a neprovádějí ho v souladu s jím dlouhodobě ověřovaným postupem. Nechci ani domýšlet, na kolik českých následovníků EFT by jeho slova sedla.. : /

Součástí ebooku budou i odkazy na videa, v nichž si prakticky ukážeme krátké ukázky toho, jak popsané postupy aplikovat v praxi.

 

Máte-li zájem být informováni, až bude kniha k mání, napište prosím na email dotazy@naucteseeft.cz

a do předmětu zprávy prosím vyplňte „ebook„.

Jde o nezávazné vyjádření zájmu, nikoliv konečnou objednávku.