Co mohu čekat?


Cílem mého snažení je nejen pomoci Vám odstranit konkrétní problém.

Moje sezení je vedeno tak, abyste z něj odcházeli bohatší i o znalosti, jak si napříště pomáhat i bez terapeuta.

Provedu Vás postupy, jimiž se celou obsáhlou metodu EFT začnete nenásilně učit sami.

Učení probíhá – vlastně bezděčně – atraktivní formou, protože se věnujeme Vašim osobním překážkám a potížím, ne nějakým „učebnicovým příkladům“.

V první lekci se – pokud jste zatím EFT nezkoušeli – vzájemně seznámíme, probereme, co Vás momentálně sužuje nejvíc, a prakticky se naučíme základům: Jak provést Kolečko Klepání a na co si při tom dávat pozor.

Většinou zde také probíhá tzv. „Srážení Hran“, kdy se snažíme víceméně obecnými Kolečky Klepání docílit toho, aby poklesla počáteční emocionální intenzita.

V druhé lekci už zahájíme práci Technikou Vyprávění Příběhu. Sestavíme základní mapu Vašeho emocionálního problému, najdeme kořeny, z nichž vyrůstá, a začneme systematicky pracovat na jejich vyrušení. Tomuto bohulibému úsilí se budeme věnovat i po všechny další společné lekce, které budete chtít absolvovat.

Mezi jednotlivými konzultacemi dostanete většinou i menší „domácí úkol“, který není povinný, ale může Vás posunout o pořádný kus dál, abychom příště mohli jít přímo k jádru problému.

Mezi dvěma konzultacemi poskytuji jako nadstandardní bonus možnost obrátit se na mě bezplatně i formou aplikace Whatsapp, kdy mi zanecháte vzkaz o maximální délce dvou minut.

Krátce Vám odpovím a pokusím se Vás nasměrovat, aby se snížila Vaše aktuální tenze nebo emocionální nepohoda už předtím, než se dostanete ke mně.